Perfekt Kuchnie- meble na wymiar

Kuchnia sercem domu – prawda znana każdemu, chociaż nie zawsze rozumiana. Niejedni uważają, że najważniejszym pomieszczeniem jest salon. Rzeczywiście, może spędza się tam największą ilość czasu, ale to tylko miejsce odpoczynku, w dodatku często w towarzystwie telewizji. Nie ma tam takiej bliskości, jak właśnie w kuchni. To w niej codziennie gromadzą się wszyscy domownicy, w niej toczy się życie rodzinne. W wielu krajach wschodniej Europy przyjęło się, że dalszych znajomych przyjmuje się w salonie, ale najbliższych przyjaciół – w kuchni. To nie tylko przestrzeń utylitarna, a bijące serce domu. Czy tak ważne miejsce może być nudne? Nijakie? Zagospodarowanie powierzchni kuchennej powinno być ciepłe, kreatywne. W kuchni ważne jest oddanie części charakteru każdego z domowników. Jeśli wszyscy odnajdą tam swój skrawek, to czas będzie leciał dłużej, a relacje wciąż będą się zawężać. Zmieni to charakter kuchni, całego domu – jako miejsce dla ludzi, a nie tylko dla luksusowego sprzętu.

Nasze motto mówi:  „Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość.”

Perfekt Kuchnie nie lekceważy drobnostek, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze – wspieramy Was w Tworzeniu swojego małego miejsca na świecie, gdzie uczucia będą odgrywać ważną rolę. Dzięki temu czujemy, że odpowiadamy za coś o wiele większego niż projekt i wykonanie kuchni.

Mając określoną przestrzeń poświęcamy szczególną uwagę funkcjonalności i jak najlepszemu zagospodarowaniu, dodajemy do tego Wasze prywatne uwagi i wtedy powstaje kuchnia idealna.

Marzy Ci się nowa kuchnia? Zadzwoń do nas lub napisz i otrzymaj darmową Wizualizację 3d swojej nowej, wymarzonej kuchni!

Szczegóły promocji uzyskasz u naszych doradców.

Poniżej niektóre z naszych wielu udanych realizacji.

Kontakt

Zamów darmową wizualizację 3d Twojej nowej kuchni!

+48 886 999 400

Highlights info row imageul Przywidzka 7, 80-174 Gdańsk
Highlights info row image 886 999 400

  A może zainteresuje Cię także nasza najnowsza oferta dębowych stołów?

  Stół "ZEUS"

  Stół industrialny, wykonany z litego drewna- dębu.
  Wymiary:
  – Szerokość: 180 cm
  – Głębokość: 80 cm
  – Wysokość: 76 cm
  – Grubość blatu: 4 cm

  Dostępność: od ręki
  Stół można obejrzeć w salonie sprzedaży w Gdańsku.

  Cena: 4500 zł brutto

  W przypadku sprzedaży hurtowej- indywidualne negocjacje ceny

  Informacje:

   
  Highlights info row imageul Przywidzka 7, 80-174 Gdańsk
  Highlights info row image 886 999 400

  Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Przy nim codziennie siadamy do obiadu/kolacji z rodziną, przy nim ma swoje miejsce każde święto, przy nim odbywają się spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Unosi się nad nim zapach wspaniałych potraw i aromatycznej kawy, ale nie tylko. Są tu też emocje, wszystkie nawiązane więzi, wspomnienia. Ten sam stół przez wiele lat – tak powinno być i właśnie to Wam oferujemy. Nie byle jaki mebel, który stanie się centrum rodzinnym, miejscem spotkań towarzyskich. Stół który wbije się w korzenie Twojego domu/mieszkania. Nie jest to inwestycja na miesiąc czy dwa, a na długie lata. Masywna i solidna konstrukcja zagwarantuje niesłychaną trwałość. Stół będzie mógł towarzyszyć nam w codziennym życiu przez wiele lat nie tracąc przy tym nic ze swojej wyjątkowej, prostej i pięknej formy.

  Stół industrialny, wykonany z litego dębu to zagwarantowana jakość, spełnienie funkcji użytkowej i estetycznej. Nie ważne czy w salonie, czy w kuchni – idealnie komponuje się w każdym pomieszczeniu.

  Stwórz charakter swojego domu przy pomocy Perfekt Kuchni, a mianowicie: naszych mebli.