• garderoby na wymiar Gdańsk
  • garderoby na wymiar Sopot
  • garderoby na zamówienie Gdańsk

Garderoby na wymiar

Szukasz odpowiedniego „domu” dla swoich ukochanych ubrań? Przepastna garderoba to marzenie wielu kobiet i mężczyzn, jednak w istocie liczy się nie rozmiar, a sposób, w jaki zostanie wykorzystana przestrzeń. Dlatego garderoby na zamówienie to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla miłośników mody. Możliwość realizacji dowolnego projektu w zakresie konfiguracji półek, drążków, szuflad, koszy i innych praktycznych rozwiązań wpływa na możliwość wygodnego oraz uporządkowanego przechowywanie różnorodnych przedmiotów.

Garderoby na zamówienie – luksus i wygoda

Zastosowanie garderoby na wymiar nie zawsze wymaga ogromnej przestrzeni. Czasami wystarczy niewielka wnęka, która odpowiednio zagospodarowana nagle zaskoczy swoim potencjałem w kategorii przechowywania. Decydując się na zabudowę dowolnego fragmentu mieszkania czy domu, możesz dopasować go do swoich indywidualnych potrzeb. Zwykle projektowanie garderoby na zamówienie rozpoczynamy właśnie od ich określenia.  Następnie nasi projektanci opracowują koncepcję rozmieszczenia poszczególnych elementów przystosowanych do przechowywania konkretnych przedmiotów. Ostatnim etapem jest decyzja dotycząca aspektów wizualnych – przede wszystkim materiałów i elementów wykończenia użytych w konstrukcji.

Dzięki temu, że garderoby i szafy na zamówienie powstają w odniesieniu do konkretnej przestrzeni, mogą do maksimum wykorzystać każdy jej skrawek. To wpływa przede wszystkim na ich funkcjonalność i efektywność. Wnętrze zostaje dopasowane do konkretnych potrzeb – chcesz ukryć przydatne przedmioty, jak np. bieliznę pościelową czy deskę do prasowania? A może wręcz przeciwnie – wyeksponować ukochane buty czy torebki? Garderoba na wymiar ułatwi Ci realizację każdego z tych zadań, czyniąc jednocześnie przyjemniejszym zarówno korzystanie z posiadanych przedmiotów, jak i np. sprzątanie i inne codzienne czynności domowe.

Perfekcyjne garderoby na wymiar

W salonie Perfekt Kuchnie oraz na stronie internetowej możesz zapoznać się z przykładowymi zrealizowanymi przez nas projektami i zdecydować o tym, jak będzie wyglądać Twoja garderoba na zamówienie. Zapraszamy klientów z Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolic zainteresowanych optymalizacją swojej przestrzeni z wykorzystaniem spersonalizowanych i niezwykle solidnych rozwiązań.