Gdy największą wartością jest
Dla Ciebie jakość

Stoły Dębowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wiecznych stołów dębowych. Wykonane z litego drewna stoły oprócz unikalnego designu cechują się ponadprzeciętną jakością oraz solidnością.

W naszej ofercie posiadamy serię stołów katalogowych. Każde zamówienie przygotowywane jest jednak indywidualnie, dlatego czas oczekiwania na gotowy produkt to do 4 tygodni.

Jesteśmy także w stanie zaoferować Państwu stoły pod indywidualne zamówienie z unikalnym projektem i najwyższą jakością wykonania.

Poniżej prezentujemy stoły dostępne „od ręki”:

Stół "ZEUS"

Stół industrialny, wykonany z litego drewna- dębu.
Wymiary:
– Szerokość: 180 cm
– Głębokość: 80 cm
– Wysokość: 76 cm
– Grubość blatu: 4 cm

Dostępność: od ręki
Stół można obejrzeć w salonie sprzedaży w Gdańsku.

Cena: 4500 zł brutto

W przypadku sprzedaży hurtowej- indywidualne negocjacje ceny

Informacje:

 
Highlights info row imageul Przywidzka 7, 80-174 Gdańsk
Highlights info row image 886 999 400

Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Przy nim codziennie siadamy do obiadu/kolacji z rodziną, przy nim ma swoje miejsce każde święto, przy nim odbywają się spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Unosi się nad nim zapach wspaniałych potraw i aromatycznej kawy, ale nie tylko. Są tu też emocje, wszystkie nawiązane więzi, wspomnienia. Ten sam stół przez wiele lat – tak powinno być i właśnie to Wam oferujemy. Nie byle jaki mebel, który stanie się centrum rodzinnym, miejscem spotkań towarzyskich. Stół który wbije się w korzenie Twojego domu/mieszkania. Nie jest to inwestycja na miesiąc czy dwa, a na długie lata. Masywna i solidna konstrukcja zagwarantuje niesłychaną trwałość. Stół będzie mógł towarzyszyć nam w codziennym życiu przez wiele lat nie tracąc przy tym nic ze swojej wyjątkowej, prostej i pięknej formy.

Stół industrialny, wykonany z litego dębu to zagwarantowana jakość, spełnienie funkcji użytkowej i estetycznej. Nie ważne czy w salonie, czy w kuchni – idealnie komponuje się w każdym pomieszczeniu.

Stwórz charakter swojego domu przy pomocy Perfekt Kuchni, a mianowicie: naszych mebli.